Zac Efron Serbia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zac Efron Serbia

~* Prvi srpski forum o Zacu Efronu *~
 
HomeLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Dokazao se u Holivudu kao pravi glumac

Go down 
2 posters
AutorPoruka
-*Crazy*Girl*-

-*Crazy*Girl*-


Numero di messaggi : 9
Data d'iscrizione : 2009-05-18

Dokazao se u Holivudu kao pravi glumac Empty
KomentarNaslov komentara: Dokazao se u Holivudu kao pravi glumac   Dokazao se u Holivudu kao pravi glumac I_icon_minitimeThu May 21, 2009 5:46 pm

Dokazao se u Holivudu kao pravi glumac!

Niko to nije očekivao, ali sa filmom "Ponovo 17" postigao je pun pogodak. Sada ga jure više nego ikada...
Zbog ovog dečka svi su poludeli. Zac Efron (21) trenutno je najtraženiji glumac u Evropi. Sa filmom "Ponovo 17" Zac je na turneji po evropskim gradovima gde se isperd bioskopa stvaraju nezamislive gužve zato štodDevojke žele uživo da vide ovog hot frajera.

Čak je i u Holivudu ovaj 21-godišnjak traženiji neko ikada! Nije ni čudo, jer je posle filma "High School Musical", novim projektom dokazao da je postigao pun pogodak. Film je već tokom prvog vikenda prikazivanja u Americi dospeo na prvo mesto bioskopskih lista, pa je čak i skinuo sa trona Mileyin "Hannah Montana - Film". Komedija u kom glumi Zac samo je za prvih tri dana inkasirala oko 24 miliona dolara, što je neverovatnih 18,5 miliona evra. Ludilo!


Ostalo u NOVOM broju casopisa BRAVO !!
Na vrh Go down
JoJo '93
Admin
JoJo '93


Numero di messaggi : 214
Data d'iscrizione : 2009-05-17
Età : 30
Località : ...Tamo negde daleko od normalnog sveta, gde me moja bujna masta odnese, u mojim ruzicastim snovima...

Dokazao se u Holivudu kao pravi glumac Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Dokazao se u Holivudu kao pravi glumac   Dokazao se u Holivudu kao pravi glumac I_icon_minitimeSat May 23, 2009 12:33 am

Da procitala sam, a naravno pogledala sam "17 Again", bas je cool film i jako mi je drago zbog Zaca!!!
Na vrh Go down
http://wannesa-ashley4ever.4forum.biz/forum.htm
 
Dokazao se u Holivudu kao pravi glumac
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Zac Efron Serbia :: All about Zac :: Novosti i zanimljivosti-
Idi na: